Apartmán Český Krumlov Vyšný
 
ADRESA Apartmán Vyšný
Vyšný 117
Český Krumlov 38101
Česká Republika
Pension-Cesky-Krumlov-Vysny@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Apartmán Vyšný ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo
Apartmán Český Krumlov Vyšný - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenApartmán Český Krumlov Vyšný - K hotelu přísluší parkovištěApartmán Český Krumlov Vyšný -  je k dispozici letní terasaApartmán Český Krumlov Vyšný - krytý bazén v hotelu.Apartmán Český Krumlov Vyšný - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Český Krumlov Vyšný - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmán Český Krumlov Vyšný - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

Apartmán Vyšný / Český Krumlov

Chata Vyšný se nachází v jednom z nejkrásnějších českých měst Českém Krumlově.

Ubytování
Chata Vyšný nabízí sezónní ubytování na kraji města, obklopeném přírodou. Kapacita ubytování je 7 osob. K dispozici je 5 lůžek a 2 přistýlky. Chata Vyšný je rozdělena do několika místností.

V podkroví se nachází ložnice se třemi lůžky. V přízemí je obývací místnost s gaučem, krbem a televizí. Nad obývacím pokojem je podesta, kde jsou dvě lůžka. Pod ní v části obývacího pokoje je přistýlka. Rovněž sofa lze rozložit na další dvě lůžka.

Z obývací místnosti se vchází do plně vybavené kuchyně. V kuchyni je k dispozici nádobí, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice a dvou plotýnkový vařič. Do vybavení chaty dále patří samostatné WC, sprchový kout.

Služby
Chata stojí na soukromém oploceném pozemku. Hosté mají možnost zaparkovat své vozy na soukromém parkovišti chaty Vyšný. Při slunných letních dnech jistě oceníte venkovní bazén s posezením na terase. Příjemné dny můžete trávit na zahradě chaty, kde můžete využít gril s posezením nebo ohniště.

V chatě Vyšný můžete ubytovat i své domácí mazlíčky. Energie se platí podle spotřeby. Nástup je v sobotu od 14:00 hod, odjezd v sobotu do 10:00 hod.

Okolí
Přímo nad chatou Vyšný začíná turistická trasa na horu Kleť. V těchto místech se nachází rozhledna, hvězdárna a restaurace. Samozřejmě nezapomeňte navštívit krásné jihočeské město Český Krumlov, které vás jistě potěší svými památky a historickým centrem.